Наші телефони для замовлень:
095 708-16-51 / 098 036-91-61 / 79-98-87
Цілодобовий автовідповідач
095 708-16-51

ЗНЕВОДНЕННЯ - ПРИЧИНА БАГАТЬОХ ХВОРОБ

Астма та алергія : якщо в організмі бракує води, він переходить на режим роботи в умовах економії води, виробляючи підвищену кількість речовини - регулятора розподілу води: гістаміну. В астматиків спостерігається підвищена кількість гістаміну в тканинах легень. Гістамін регулює скорочення бронхіальних м`язів. Оскільки в легенях у процесі випаровування втрачається значна кількість води, стиснення бронхів - це "хитрість" організму для збереження запасів води.

Накопичення слизу - ще один засіб затримання вологи в легенях. Однак коли внаслідок постійного зневоднення організму слизу накопичується занадто багато, він перешкоджає проходженню повітря. Отже астма - фізіологічна адаптація організму авральний до стану нестачі води.

Біль у шлунку: Шлунок покритий товстим шаром слизу, який на 98% складається з води і оберігає слизову оболонку від соляної кислоти. Якщо організм зневоднений, цей слизовий бар`єр стає слабким та неефективним. Кислота проникає на слизову оболонку, травмуючи її і спричинюючи гастрити та виразки.

Доктор Батмангхелідж розповідає про юнака, який корчився на підлозі від болю в шлунку в напівпритомному стані. Він уже прийняв три знеболювальні таблетки і випив цілу пляшечку засобу, що нейтралізував кислоту, але безрезультатно. Маючи великий досвід лікування подібних станів, доктор Батмангхелідж дав юнаку випити дві склянки води - майже півлітра. Недужий мало вірив у цей засіб, але вибору у нього не було. Через 15 хвилин біль почав стихати, а хворий перестав стогнати. Юнак випив ще склянку води. Через кілька хвилин біль відступив зовсім. У менш серйозних випадках вистачає двох склянок води і восьми хвилин, щоб біль минув зовсім, - стверджує доктор, опираючись на свою практику.

Ревматоїдно-артритичний біль. Хрящі кісток містять значну кількість води. Вода, як мастило, сприяє вільному тертю хрящів один об одного. Однак, якщо водне середовище не достатнє, хрящі під час тертя ушкоджуються.

Хвороби хребта. Стан хребта теж залежить від води, яка міститься в ядрах міжхребцевих дисків. Адже вона не лише є мастилом для контактних поверхонь, а й підтримує компресійну масу верхньої частини тіла. Майже 75% маси верхньої частини тіла підтримується об`ємом води, що міститься в ядрах міжхребцевих дисків, і лише 25% підтримується волокнистим матеріалом, розміщеним навколо диска. Будова всіх суглобів передбачає, що вода буде діяти як речовина для змащування.

Мігрень. Причиною головного болю, як правило, може бути: зневоднення, розширення внаслідок перегрівання судин головного мозку, висока атмосферна температура, алергійна реакція. Усі перелічені чинники нейтралізуються за допомогою пиття холодної води.

Підвищений кров`яний тиск. У разі надходження недостатньої кількості води організм для забезпечення функцій забирає її з внутрішніх резервів: 66% з води клітин, 26% з води, що оточує клітину, 8% з води, що міститься в крові. Кровоносні судини вимушені закрити частину отворів, щоб компенсувати втрату води. Закриття отворів і спричинює підвищення тиску, яке ми називаємо гіпертонією.

Підвищений вміст холестерину в крові. Холестерин - це захисний механізм від зневоднення клітин. Він не пропускає воду через клітинну мембрану, дає можливість клітині пережити зневоднення. Отже вироблення і накопичення холестерину в мембрані - частина системи виживання клітин і свідчення про зневоднення організму. Процес утворення холестерину мало залежить від режиму та якості харчування, значно більше від кількості води, що надходить в організм.

Зайва маса тіла. Відчуття голоду і спраги - сигнал мозку про зниження енергетичного рівня в організмі. Енергія поповнюється кількома шляхами, зокрема з цукрів, які виробляються в крові після споживання їжі, або внаслідок проходження води через клітинну мембрану, що приводить в дію спеціальні насоси, які генерують енергію. Треба зазначити, що лише частина поживних речовин, що надходять з їжі, досягає мозку, решта у разі низької фізичної активності відкладається і накопичується. Якщо ж джерелом енергії є вода - накопичення не відбувається, зайві рештки виводяться з сечею.

З нестачею води пов`язують і багато інших хвороб: серцеві патології, депресії, діабет, ниркові захворювання, коліти тощо.

Запобігти чи позбутися їх можна за допомогою дуже простих заходів: вживання достатньої кількості води.

Переглядів: 1688

1

Замовити воду сьогодні нa сьогодні: Замовивши воду з 8:00 до 9:00 отримай воду в цей же день (узгодити з диспетчером)

ЧОМУ ЧИСТА ВОДА?

Не містить шкідливих елементів та сполук, не залишає нальоту та осаду, продовжить життя Вашої побутової техніки, екологічно чиста та безпечна, що підтверджено сертифікатами якості.

ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДИСПЕТЧЕРА З 08.00 ГОД. ДО 12.00 АБО НА АВТОВІДПОВІДАЧ З 12.00 ДО 08 ГОД.