Наші телефони для замовлень:
095 708-16-51 / 098 036-91-61 / 79-98-87
Цілодобовий автовідповідач
095 708-16-51

Увага-Його Величність Хлор!!!!

За даними лабораторії питного водопостачання НДІ екології людини та навколишнього середовища РАМН 90% водопровідних мереж подають у будинки воду, яка не відповідає санітарним нормам. Головна причина наявності у водопровідній воді шкідливих для здоров'я нітратів, пестицидів, нафтопродуктів та солей важких металів - це катастрофічний стан водопровідних і каналізаційних систем. З'єднання каналізаційних вод з викидами підприємств дає додатковий ефект: до перерахованих складових до питної води додаються й бактерії - кишкові палички, патогенні мікроорганізми, холерний вібріон.

Половина населення країни отримує воду, небезпечну для здоров'я. Забруднена вода викликає до 80% всіх відомих хвороб і на 30% прискорює процес старіння. Для того щоб уникнути "водних" епідемій - гепатиту, холери або дизентерії, водахлорується – проходить дезінфекцію. Сьогодні вже ні для кого не секрет, що хлорована вода з крана небезпечна для здоров'я.

Хлор дійсно знищує безліч найнебезпечніших мікробів від холерного вібріона до вірусу гепатиту. Однак на початку 70-х років виявили, що хлорування питної води призводить до утворення шкідливих для здоров'я хімічних сполук. Високий вміст у воді хлору і його з'єднань провокує респіраторно-вірусні захворювання, пневмонію, гастрити і, що найстрашніше, онкологічні захворювання.

При кип'ятінні хлор не встигає повністю випаруватися і, з'єднуючись з органічними речовинами, які завжди присутні у воді, утворює діоксини, що відносяться до категорії особливо небезпечних отрут (діоксан більш ядовитий ніж ціаністий калій!). Водне отруєння куди страшніше харчового, адже вода бере участь у всіх біохімічних процесах організму. Діоксини розкладаються вкрай повільно - на це потрібні десятки років. Накопичуючись в організмі, вони викликають порушення репродуктивних функцій та ендокринної системи, сприяють виникненню ракових захворювань і генетичних аномалій, руйнують імунітет. Думка фахівців: «Хлор - найнебезпечніший убивця нашого часу.» Запобігаючи одну хворобу, він викликає іншу. Після того як в 1904 році почалося хлорування води, почалася і сучасна епідемія серцевих хвороб, раку і недоумства. Таким чином, ризик захворювання раком серед тих, хто п'є хлоровану воду, на 93% вище, ніж серед тих, хто п'є воду, в якій хлор відсутній.

Переглядів: 1532

1

Замовити воду сьогодні нa сьогодні: Замовивши воду з 8:00 до 9:00 отримай воду в цей же день (узгодити з диспетчером)

ЧОМУ ЧИСТА ВОДА?

Не містить шкідливих елементів та сполук, не залишає нальоту та осаду, продовжить життя Вашої побутової техніки, екологічно чиста та безпечна, що підтверджено сертифікатами якості.

ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДИСПЕТЧЕРА З 08.00 ГОД. ДО 12.00 АБО НА АВТОВІДПОВІДАЧ З 12.00 ДО 08 ГОД.