Наші телефони для замовлень:
095 708-16-51 / 098 036-91-61 / 79-98-87
Цілодобовий автовідповідач
095 708-16-51

Second article H1

Питання: Чим відрізняються постачальники води? Як вибрати?

Відповідь: Вибираючи постачальника води, ви вибираєте і воду, і сервіс, і компанію-партнера. Сьогодні на ринку Луцька працює декілька операторів, які пропонують воду і сервіс різної вартості і різного рівня якості. Є декілька моментів, на які варто звернути увагу при виборі. Якщо компанія не може надати вам необхідну інформацію, краще уникнути співпраці з подібним партнером.

 • Обов'язково зверніть увагу на «відвертість» підприємства, чи може постачальник показати свій завод, провести екскурсію на підприємстві, місце здобуття води.
 • Варто придивитися до етикетки. Окрім адреси компанії, що займається доставкою, на етикетці повинна бути вказана адреса виробничих потужностей, тобто місця, де вода розливається та дата розливу.
 • Вода питна має розвозитися в полікарбонатних бутилях!!!! Вони є замінником скла й інертні до води. (Зберігають її властивості та не виділяють мономери та шкідливі сполуки у воду). Тому їхня вартість здається великою. Також ми маємо сертифікати на наші бутилі. Якщо Ви отримуєте воду питну у ПЕТ бутилях або у каністрах (харчових), що саме ще страшніше (доставка у каністрах на розлив по літрам присутня у м. Луцьку ), можете бути впевнені: Ви вже купуєте неякісну воду, яка за декілька хвилин прийняла удар всіх шкідливих елементів й сполук з цієї тари (різноманітні мономери , шкідливі сполуки), й яка б вона хороша та якісна для здоров`я людини не була до розливу її у каністру- за декілька хвилин вода вже є дуже шкідливою для людини, тому що її привезли ВАМ у каністрах, а вода за певний час вже увібрала в себе усі шкідливі сполуки. Каністра та ПЕТ тара зроблені із пластмаси- пам`ятайте про це!Та на каністрі немає наліпок, немає назви та й документів на воду такі перевізники не мають- бо не можуть мати! Ваше здоров`я та здоров`я Ваших дітей та рідних у Ваших руках-будьте обережні!!! Низька ціна –не завжди висока якість.
 • Перевізників без адреси складу або офісу, без стаціонарного телефону, без сертифікатів на воду та бутилі, без бутилів(з каністрами ) просто слід уникати! –дешевше буде. Таких перевізників, за досвідом запевняємо, не може знайти не податкова, не санстанція, не центр сертифікації – взагалі ніякі органи перевірки- їх для них не існує. Ніхто не може перевірити якість води, умови її зберігання, умови розливу та та таке інше. (Не існує офісу чи складу- не можна до них навідатися із перевірками- так у нашій державі-тобто Ви самі, купуючи дешевше, не питаючи всіх належних документів, даєте можливість існувати таким перевізникам). Це Ваше особисте рішення купувати таку воду чи ні, але добре подумайте перед тим як ще раз набрати на номер такого перевізника. Задайтеся питанням , чи справді цей перевізник набирає воду у чисту (помиту) ємкість води, чи набирає її із джерела, яке рекламує? -Немає якісних посвідчень, звідки вода, немає документів із складом води, немає наліпки, немає дати, немає сертифікатів, немає офісу або адреси складу , немає певних умов із зберіганням води, немає полікарбонатних бутилів- бийте тривогу , бо це ВАШЕ здоров`я, а у перевізника- це заробіток.
 • Щоб зрозуміти, наскільки серйозно постачальник втручається до складу води і наскільки вона потребує очищення, попросіть надати вам результати аналізів води до і після обробки.
 • Вся продукція – вода, бутлі, пробки – повинна мати державні сертифікати встановленого зразка. Копії цих сертифікатів вам повинні надати.
 • Дізнайтеся країну-виробника устаткування, яке збираєтеся орендувати або купити. Дізнайтеся, чи робить постачальник санітарну профілактику устаткування(апаратів з нагріву та охолодженню води-кулерів), а також поточні ремонти.
 • Прагніть обрати компанію з перевіреною репутацією, послугами якої користуються ваші друзі або знайомі. Принаймні, завжди можна дізнатися, скільки років компанія займається доставкою води і чи входить в українські і міжнародні організації бутилювальників води.
 • Питання: Який термін зберігання води?

  Відповідь: У закритому вигляді і при дотриманні умов зберігання (поза попаданням прямих сонячних променів, при температурі від 5 до 18 C) – 6 місяців. У відкритому вигляді – залежить від умов зберігання, зазвичай не більш 4-х тижнів.

  Питання: Чим бутильована вода краща за водопровідну воду?

  Відповідь: У більшості водопровідних систем України використовується прісна вода з поверхневих джерел. Бутильвана вода відноситься до іншого типу – до артезіанських вод і здобувається з підземного родовища. Зазвичай артезіанська вода більш насичена мінеральними солями і відрізняється постійною якістю, оскільки обробка і розлив води відбувається в безпосередній близькості від джерела. На якість водопровідної води, у свою чергу, часто впливає якість комунікацій в конкретному населеному пункті.

  Питання: Чи можна давати бутильовану воду дітям?

  Відповідь: Бутильвана вода відрізняється стабільним збалансованим мінеральним складом і ідеально підходить для всіх членів сім'ї.

  Питання: Чи можна використовувати бутильовану воду для приготування їжі?

  Відповідь: Так, адже це зм'якшена вода, з низьким рівнем мінералізації, яка не утворює осаду при кип'ятінні. Завдяки цій якісній воді смак, запах і навіть колір ваших страв і напоїв стануть більш насиченими і виразними. Ця вода прекрасно підходить для приготування кави і особливо рекомендується для використання в професійних кавоварках.

  Питання: З якого матеріалу виготовлені бутлі? Чи впливає він на якість води?

  Відповідь: Вода розливається в спеціальні полікарбонатні бутлі. На відміну від ПЕТ тари, в яку зазвичай розливаються мінеральні і газовані води, бутлі з полікарбонату не впливають на склад води протягом всього терміну зберігання. Бутлі сертифіковані.

  Питання: Чи дає кулер температуру достатню для заварювання чаю або кави?

  Відповідь: Так. Врахуйте, що кипляча вода з чайника негативно впливає на якість напою. Залежно від сорту чаю або кави рекомендується температура від 60 до 95 градусів.

  Переглядів: 5214

  1

  Замовити воду сьогодні нa сьогодні: Замовивши воду з 8:00 до 9:00 отримай воду в цей же день (узгодити з диспетчером)

  ЧОМУ ЧИСТА ВОДА?

  Не містить шкідливих елементів та сполук, не залишає нальоту та осаду, продовжить життя Вашої побутової техніки, екологічно чиста та безпечна, що підтверджено сертифікатами якості.

  ЗАМОВЛЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ДИСПЕТЧЕРА З 08.00 ГОД. ДО 12.00 АБО НА АВТОВІДПОВІДАЧ З 12.00 ДО 08 ГОД.